Home » Expresní zpracování mezd a personalistiky

Expresní zpracování mezd a personalistiky

Může se Vám to zdát neuvěřitelné, ale spousta účetních a personalistů v dnešní době nerado využívá elektronické komunikace coby nástroje k urychlení své práce. Já k nim naštěstí nepatřím.

Pokud si vyberete moji účetní kancelář pro svoji brněnskou společnost a budete požadovat zpracování mezd nebo vedení personalistiky, pak si můžeme vzájemně ještě více usnadnit spolupráci. Materiály, které ke své práci budu potřebovat, mi totiž můžete posílat elektronicky na e-mail hanahromkova@atlas.cz nebo do datové schránky. Dostanou se tak ke mně dříve než když je pošlete poštou a já tak mohu začít pracovat prakticky okamžitě. Originály pak můžete doložit osobně nebo je poslat standardní cestou prostřednictvím pošty.

Výhodou elektronického a rychlého zasílání materiálů je, že podle obdržených podkladů se mohu ihned věnovat danému typu služby, protože mám všechny potřebné informace před sebou. A pokud se tyto informace neliší od originálů, které později obdržím, pak se naše spolupráce stane vysoce efektivní a hlavně spolehlivou a rychlou, což v dnešní době ocení jistě každý malý podnikatel z Brna.

Kontakty

Hana Hromková

Tel.: 739074428
Email: hanahromkova@atlas.cz