Home » Kontakty

Kontakty

Pro zpracování daňové evidence, daňových přiznání i mezd zvolte moji účetní kancelář, která Vám nabízí vysokou kvalitu za přijatelné ceny.

Hana Hromková
Na Rychtě 17/1
Brno-Sever
644 00

Mobil: 739 074 428
E-mail: hanahromková@atlas.cz
Web: https://www.danove-evidence.cz/

: 48521248

Moje pracovní doba se plně přizpůsobuje Vašim požadavkům a časovým možnostem.

Kde nás najdete v Brně

Moje účetní kancelář se nachází v ulici Na Rychtě 17/1 v městské části Soběšice (Brno – Sever). Z centra města Brna se ke mně dostanete přes Lesnou nebo Sadovou dál na sever, ve směru na Útěchov a Vranov.

Pokud pojedete přes Lesnou, pak projedete po silnici pod rozhlednou k autobusové zastávce. Budete pokračovat po této silnici (ulice Zeiblichova) až na druhou křižovatku za zastávkou, kde odbočíte vpravo a poté znovu ihned vpravo. Dostanete se do jednosměrné ulice Na Rychtě. Za první křižovatkou se po levé straně nachází sídlo mé účetní kanceláře.

Ze Sadové pojedete po ulici Útěchovská. Za signalizačním panelem pro výjezd hasičských vozidel se na blízké křižovatce dáte vpravo do ulice Na Kovárně. Tu projedete na obou křižovatkách rovně, až se dostanete do ulice Síčka. První možnou odbočkou vpravo se dostanete do jednosměrné ulice Na Rychtě. Po levé straně za nejbližší křižovatkou najdete rodinný dům se sídlem mé kanceláře.

Při využití hromadné dopravy se můžete nejvíce přiblížit mé kanceláři při využití spoje 57 do zastávky Rozárka. Odtud se vydáte na křižovatku směrem k centru města a odbočíte vlevo do ulice Síčka. První odbočkou vpravo se dostanete do ulice Na Rychtě, kde se za první křižovatkou po levé straně nachází má účetní kancelář.

Využít můžete rovněž spoj číslo 43 do zastávky Na kovárně. Odtud půjdete ke křižovatce se stejnojmennou ulicí, jež projdete na konec a stále rovně do ulice Síčka. Pak už platí stejné pokyny jako při cestě od zastávky Rozárka (první odbočkou vpravo a za křižovatkou vlevo najdete mé sídlo).

Kontakty

Hana Hromková

Tel.: 739074428
Email: hanahromkova@atlas.cz