Home » O nás

O nás

Začínáte podnikat a potřebujete pomoc při vedení daňové evidence nebo účetnictví? Připravujete se k uzávěrce daňového přiznání, ale tápete v tom množství formulářů a informací? Pokud si chcete nechat poradit nebo převést práci na druhého, pak jste správně na mých stránkách.

Mé jméno je Dana Nesvadbová a v oboru účetnictví, daní i mzdové agendy se pohybuji již dlouhou řadu let. Právě díky této dlouholeté praxi jsem mohla své služby zdokonalit na takovou úroveň, při které se můžete spolehnout na kvalitu odvedené práce i na profesionalitu a individuální přístup ke každému klientovi zvlášť. Spolupráci přitom nabízím všem živnostníkům i malým organizacím z Brna a okolí, kteří jistě ocení možnost schůzek dle dohody a vlastních potřeb. A protože chci svým klientům dokázat, že mé služby stojí za jejich důvěru, nechala jsem si svoji profesní odpovědnost pojistit. Věřím ale, že žádné problémy během naší spolupráce ani nenastanou.

A jaké služby vlastně nabízím? Především jde o kompletní vedení daňové evidence nebo účetnictví včetně zpracování daňových dokladů a nejrůznějších výkazů. K tomu samozřejmě patří výpočet odvodů a srážek z daní a samozřejmě výpočet silniční daně, pokud při svém podnikání využíváte nějaký vozový park.

Samozřejmostí a rovněž povinností je pro živnostníky a malé organizace také odvod daní do státního rozpočtu. I touto službou se osobně zabývám, a poradím Vám, jakou daň a na jakém formuláři odevzdat, co všechno k ní budete potřebovat a kdy je vlastně termín uzávěrky odevzdání. Těm z Vás, kteří nechtějí ztrácet čas papírováním, pak mohu nabídnout kompletní zpracování daňových přiznání včetně možné kontroly podkladů v rámci drobného auditu. V rámci daňových přiznání tedy zpracovávám daně z příjmu i daň z přidané hodnoty a samozřejmě další druhy daňových přiznání.

Pokud máte malou firmu s vlastními zaměstnanci, určitě oceníte, že Vám pomohu s vedením a zpracováním mezd a veškerou personalistikou spojenou. Jde tedy především o zpracování mezd a přehledů o zaměstnancích a jejich zaměstnaneckém poměru. Podle přijatých podkladů Vám mohu vypočítat výši mzdy, zpracovávat roční přehledy zdravotního a sociálního pojištění nebo připravovat smlouvy k zaměstnaneckým poměrům. Obrovskou výhodou, kterou oproti jiným brněnským mzdovým účetním u mě najdete, je, že podklady ke zpracování i již zpracované materiály si můžeme vyměňovat prostřednictvím e-mailu nebo datové schránky, což je mnohem rychlejší a praktičtější než klasická poštovní forma. Někdy je totiž lepší dostat zadání elektronicky a začít na něm pracovat ihned. Originál zadání mi vždy můžete ještě poslat i poštou.

Hledáte-li spolehlivou a kvalitní účetní z Brna, pak věřím, že s mými službami budete spokojeni a že navážeme dlouhodobou spolupráci.

Kontakty

Hana Hromková

Tel.: 739074428
Email: hanahromkova@atlas.cz